Privatumo politika

Įsigaliojimo data: 2019 m. sausio 9 d

MB „Termomisija” („mums”, „mes” arba „mūsų”) veikia https://www.termomisija.lt svetainėje („Paslauga”).

Šiame puslapyje pateikiama informacija apie mūsų politiką, susijusią su asmens duomenų rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, kai naudojatės mūsų Paslauga, ir pasirinkimus, susijusius su tais duomenimis.

Mes naudojame jūsų duomenis teikdami ir tobulinant paslaugą. Naudodamiesi Paslauga, jūs sutinkate rinkti ir naudoti informaciją pagal šią politiką. Jei šioje Privatumo politikoje nenurodyta kitaip, šiame Privatumo politikoje vartojami terminai turi tokias pačias reikšmes kaip ir mūsų Sąlygos, prieinamos https://www.termomisija.lt

Informacijos rinkimas ir naudojimas

Mes renkame keletą skirtingų rūšių informacijos įvairiems tikslams, kad galėtume teikti ir pagerinti mūsų paslaugą.

Surinktų duomenų rūšys

Asmeniniai duomenys

Naudodamiesi mūsų Paslauga, mes galime paprašyti pateikti mums tam tikrą asmeniškai identifikuojamą informaciją, kuria galėtume susisiekti arba identifikuoti jus („Asmens duomenys“). Asmeniškai identifikuojama informacija gali apimti, bet neapsiribojant:

 • Elektroninio pašto adresas
 • Vardas ir pavardė
 • Telefono numeris
 • Adresas, valstija, provincija, pašto kodas, miestas
 • Slapukai ir naudojimo duomenys
 • Naudojimo duomenys

Taip pat galime rinkti informaciją apie tai, kaip prieinama ir naudojama paslauga („Naudojimo duomenys“). Šie naudojimo duomenys gali apimti informaciją, pvz., Kompiuterio interneto protokolo adresą (pvz., IP adresą), naršyklės tipą, naršyklės versiją, mūsų lankomus puslapius, apsilankymo laiką ir datą, laiką, praleistą tiems puslapiams, unikalų prietaisų identifikatorius ir kitus diagnostinius duomenis.

Stebėjimas ir slapukų duomenys

Mes naudojame slapukus ir panašias stebėjimo technologijas, kad galėtume stebėti mūsų paslaugos veiklą ir turėti tam tikrą informaciją.

Slapukai yra failai su nedideliu duomenų kiekiu, kurie gali turėti anoniminį unikalų identifikatorių. Slapukai siunčiami į jūsų naršyklę iš svetainės ir saugomi jūsų prietaise. Taip pat naudojamos stebėjimo technologijos yra švyturiai, žymos ir scenarijai, skirti rinkti ir sekti informaciją bei tobulinti ir analizuoti mūsų paslaugą.

Savo naršyklę galite nurodyti atsisakyti visų slapukų arba nurodyti, kada siunčiamas slapukas. Tačiau, jei nepriimate slapukų, gali būti, kad negalėsite naudoti kai kurių mūsų paslaugos dalių.

Naudojamų slapukų pavyzdžiai:

 • Sesijos slapukai. Mes naudojame Sesijos slapukus, kad galėtume naudotis mūsų Paslauga.
 • Pasirinkimas Slapukai. Naudojame „Preferences Cookies“, kad prisimintume jūsų nuostatas ir įvairius nustatymus.
 • Saugumo slapukai. Saugumo tikslais naudojame saugos slapukus.

Duomenų naudojimas

MB „Termomisija” naudoja surinktus duomenis įvairiais tikslais:

 • Paslaugų teikimas ir priežiūra
 • Jei norite pranešti apie pakeitimus, susijusius su mūsų paslaugomis
 • Jei norite, kad galėtumėte dalyvauti interaktyviose mūsų paslaugos funkcijose
 • Teikti klientų aptarnavimą ir paramą
 • Pateikti analizę ar vertingą informaciją, kad galėtume patobulinti Paslaugą
 • Stebėti paslaugos naudojimą
 • Norėdami aptikti, užkirsti kelią ir spręsti technines problemas

Duomenų perdavimas

Jūsų informacija, įskaitant Asmens duomenis, gali būti perkelta į kompiuterius, esančius už jūsų valstybės, provincijos, šalies ar kitos vyriausybės jurisdikcijos ribų, ir juos prižiūrėti, jei duomenų apsaugos įstatymai gali skirtis nuo jūsų jurisdikcijos teisės aktų.

Jei esate už Lietuvos ribų ir pasirenkate suteikti mums informaciją, atkreipkite dėmesį, kad mes perduodame duomenis, įskaitant Asmens duomenis, į Lietuvą ir ją tvarkome.

Jūsų sutikimas su šia privatumo politika ir po to, kai pateikiate tokią informaciją, reiškia sutikimą šiam perdavimui.

MB „Termomisija” imsis visų pagrįstai reikalingų veiksmų, kad jūsų duomenys būtų tvarkomi saugiai ir laikantis šios Privatumo politikos, o jūsų asmeniniai duomenys nebus perduoti organizacijai ar šaliai, nebent bus įdiegta tinkama kontrolė, įskaitant duomenų ir kitos asmeninės informacijos saugumą.

Duomenų atskleidimas

Teisėti reikalavimai

MB „Termomisija” gali atskleisti jūsų asmeninius duomenis sąžiningai tikėdami, kad tokie veiksmai yra būtini:

 • Laikytis teisinio įsipareigojimo
 • Apsaugoti ir ginti MB „Termomisija” teises ar nuosavybę
 • Užkirsti kelią galimai neteisėtai veiklai, susijusiai su Paslauga
 • Apsaugoti paslaugos teikėjo asmeninį ar visuomenės saugumą
 • Apsisaugoti nuo teisinės atsakomybės

Duomenų saugumas

Jūsų duomenų saugumas mums yra svarbus, tačiau nepamirškite, kad duomenų perdavimas internetu ar elektroninis saugojimo būdas nėra 100% saugus. Nors stengiamės naudoti komerciniu požiūriu priimtinas priemones Jūsų Asmeniniams duomenims apsaugoti, negalime garantuoti jo absoliutaus saugumo.

Paslaugų tiekėjai

Mes galime pasitelkti kitas įmones ir asmenis („Paslaugų teikėjus“) tam, kad palengvintų mūsų veiklą ir teiktų Paslaugą mūsų vardu, teiktų su mūsų paslaugomis susijusias paslaugas arba padėtų mums analizuoti, kaip naudojama mūsų paslauga.

Šios trečiosios šalys turi prieigą prie jūsų Asmens duomenų tik tam, kad atliktų šias užduotis mūsų vardu ir privalo neatskleisti ir nenaudoti jokiais kitais tikslais.

„Analytics“

Mes galime naudoti trečiųjų šalių paslaugų teikėjus stebėti ir analizuoti mūsų paslaugos naudojimą.

Google analizė

„Google Analytics“ yra „Google“ teikiama žiniatinklio analizės paslauga, kuri stebi ir praneša apie svetainės srautą. „Google“ naudoja surinktus duomenis, kad galėtų stebėti ir stebėti mūsų paslaugos naudojimą. Šie duomenys yra bendrinami su kitomis „Google“ paslaugomis. „Google“ gali naudoti surinktus duomenis kontekstualizuoti ir pritaikyti savo reklamos tinklo skelbimus.

Įdiegę „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės priedą, galite atsisakyti atlikti „Google Analytics“ prieinamą paslaugą. Papildinys neleidžia „Google Analytics“ „JavaScript“ (ga.js, analytics.js ir dc.js) bendrinti informaciją su „Google Analytics“ apie apsilankymų veiklą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Google“ privatumo praktiką, apsilankykite „Google“ privatumo ir sąlygų tinklalapyje: https://policies.google.com/privacy?hl=lt

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų paslaugose gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurios nėra mūsų valdomos. Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į tos trečiosios šalies svetainę. Mes primygtinai rekomenduojame peržiūrėti kiekvienos lankomos svetainės privatumo politiką.

Mes neatsakome už trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

Vaikų privatumas

Mūsų paslauga netaikoma asmenims, jaunesniems nei 18 metų („Vaikai“).

Mes ne sąmoningai renkame asmeniškai identifikuojamą informaciją iš bet kokio jaunesnio nei 18 metų amžiaus. Jei esate tėvas ar globėjas ir žinote, kad jūsų vaikai mums pateikė asmeninius duomenis, prašome susisiekti su mumis. Jei sužinosime, kad surinkome asmeninius duomenis iš vaikų be tėvų sutikimo patikrinimo, mes imamės veiksmų pašalinti šią informaciją iš mūsų serverių.

Šio privatumo politikos pakeitimai

Kartais galime atnaujinti privatumo politiką. Mes informuosime jus apie bet kokius pakeitimus, paskelbdami naują privatumo politiką šiame puslapyje.

Mes informuosime jus elektroniniu paštu ir (arba) žinomais pranešimais apie mūsų paslaugą, prieš įsigaliojant pakeitimui, ir atnaujinsime „įsigaliojimo datą“ šios privatumo politikos viršuje.

Patartina periodiškai peržiūrėti šią privatumo politiką, kad galėtumėte atlikti bet kokius pakeitimus. Šio privatumo politikos pakeitimai yra veiksmingi, kai jie paskelbiami šiame puslapyje.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų apie šią privatumo politiką, susisiekite su mumis:

El. paštu: [email protected]
Telefonu: +37062720904